Je bent bezig met je LJ80, en je komt er niet meer uit? Hier kan je je vragen kwijt. Domme vragen bestaan niet, alleen domme antwoorden. Schroom dus niet je vraag te stellen, en schroom ook niet een vraag te beantwoorden!
Ik heb een probleem met de Landscorpio. De startonderbreker werkt niet meer en nu staat de hele handel al een week stil. Is er iemand op het forum die óók verstand heeft van Ford motoren? (Scorpio 2.9i 93/94 automaat) Of een kennis heeft die deze motor kent en de bijbehorende elektronica???
De Fordgarage (lees vodgaaraage) verstrekt geen schema's of heeft geen zin om te zoeken . . .
Gaarne geen laatdunkende opmerkingen zoals: tja had je maar geen . . . .
Die ken ik al . . .
Groetz, Fred Love my big red Landscorpio.
But . . . LJ80: The smaller, the Better!!!!
Zit de hele kabelboom van de scorpio erin of is die startonderbreker er later ingezet? Misschien een bedrijf die ook autoalarmen en andere autoelectronica inbouwt?
Hoi Frank!
Frank (de vorige eigenaar) heeft de volledige kabelboom in een bak onder de motorkap ingebouwd. De startonderbreker is volgens mij wel later toegevoegd, maar vóórdat de motor in de Toyo werd gelegd. Het is overigens een origineel, door Bosch gefabriceerd, Ford onderdeel. Ook de bijbehorende zender aan de sleutelhanger is origineel (nummering is ok). ANWB-man constateerde verkleurd/doorgebrand puntje van eindtrap op printplaat.
Nu ben ik op zoek naar iemand die wel eens zo'n ding heeft uitgebouwd of overbrugd in de stekker. Moet volgens ANWB-man kunnen, maar je moet wel schema hebben en die geeft Ford niet . . . of ze hebben er geen zin in of te druk . . . Ik hoop op een hobbyïst die me kan helpen.
Groetz, Fred Love my big red Landscorpio.
But . . . LJ80: The smaller, the Better!!!!
Jeukes! Idd een berg! Moet ik me eerst even doorheen worstelen. Weet nog niet of er iets over de startonderbreker in staat. Heb ook onder anderen op Problemcar.nl mijn probleem voorgelegd.
Groetz, Fred Love my big red Landscorpio.
But . . . LJ80: The smaller, the Better!!!!
misschien stom van mij ,maar heb je er al aan gedacht om contact op te nemen met de oude eigenaar ? die weet misschien wel het een of ander die heeft alles ingebouwd toch?
Hoi!
Bedankt voor het meedenken! Ik heb inderdaad nog steeds contact met Frank (oude eigenaar). Hadden we ook afgesproken bij de koop, als ik iets moest weten altijd welkom om te bellen/mailen enz.
Hij weet ook niet helemaal precies meer hoe een en ander is gelopen. Het is alweer dertien jaar geleden dat hij met het spul bezig was. Maar hij is al aan het rondbellen geweest en weet waarschijnlijk wel iemand die me kan helpen.
Groetz, Fred Love my big red Landscorpio.
But . . . LJ80: The smaller, the Better!!!!